Elfelejtett jelszó

Villamos biztonsági szakember

Az álláslehetőség megnevezése Munkavégzés helye
Villamos biztonsági szakember Budapest
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Budapest

Budapesti partnerünkhöz keresünk villamos biztonsági szakembereket.

FELADATOK:

  • Villamos biztonsági szabályok betartatása
  • Villamos biztonsági mérések és ellenőrzések koordinálása
  • A gyár villamos biztonsági rendszerének naprakészen tartása
  • Dokumentációk, jelentések készítése
  • Villamos biztonsági rendszer üzemeltetése, úgy, hogy megfeleljenek mind a magyar törvényi és a céges elvárásoknak
  • Proaktív részvétel auditokon és az azt megelőző felkészülésben
  • Kapcsolattartás a cég belső és külsős munkavédelmis csapatával
  • Részvétel külföldi szakamai képzéseken

MIT AJÁNLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli munka az első munkanaptól kezdve
  • Hosszú távú munkalehetőség egy támogató csapatban
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • 13. havi fizetés, Cafetéria
  • Bejáráshoz saját gépjármű szükséges (munkába járás térítése: 27ft/km),
  • vagy buszjáratok biztosítottak bizonyos településekről

ELVÁRÁSAINK:

  • Villamos állomáskezelői bizonyítvány
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás
  • Min. 3 éves szakmai munkatapasztalat
  • Középfeszültségű vizsga

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!