Elfelejtett jelszó

Targoncavezető

Az álláslehetőség megnevezéseMunkavégzés helyeDíjazás
TargoncavezetőHerceghalom 2.085 - 2.711,- Ft / óra
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Herceghalom
Díjazás
2.085 - 2.711,- Ft / óra

Targoncavezető- Herceghalom

Élelmiszer Áruházlánc Logisztikai központjába keresünk TARGONCÁST azonnali kezdéssel!

Helyszín: HERCEGHALOM

Ingyenes buszjárat Budapestről és környező településekről az alábbiakat érintve:

Érd, Tárnok, Sóskút, Biatorbágy, Környe, Tatabánya, Szárliget, Obarok, Vértesacsa, Alcsútdoboz, Felcsút, Lovasberény, Székesfehérvár, Zámoly, Csákvár, Móriczmajor, Vértesboglár, Tatabánya, Bicske, Baracska, Kajászó, Vál, Tabajd, Mány, Zsámbék, Mezőfalva, Nagyvenyim, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Ercsi, Perkáta, Iváncsa, Százhalombatta

Munkaidő: Beosztás szerint Heti 5 nap/hét

Nappalos műszak: 08.00 – 20.00

Esti műszak: 20.00 – 08.00

Főbb feladatok:

  • Magasemelésű targonca vezetése
  • Anyagmozgatás különböző típusú targoncákkal (homokvillás, magas emelésű)
  • Különböző tárolási rendszerek kiszolgálása, raklapos áruk be- és kitárolása
  • Áruk mozgatásához szükséges eszközök, pl. targoncák és vontatók kezelése
  • Raktári rend fenntartása

Elvárásaink:

  • 3324-es targonca jogosítvány
  • Targonca vezetői tapasztalat (min. 1-3év)
  • Magas emelésű targoncán szerzett tapasztalat. A raktárban nagy a belmagasság, 10-12 méter magasra kell pakolni az árukat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munka
  • Heti kifizetés
  • Ingyenes buszjárat
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

Bérezés:

  • Nappalos műszak: nettó 2.085,- Ft/óra
  • Éjszakai műszak: nettó 2.711,- Ft/óra

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!