Elfelejtett jelszó

Szakács

Az álláslehetőség megnevezése Munkavégzés helye
Szakács Budapest V. ker.
Az álláslehetőség megnevezése
Szakács
Munkavégzés helye
Budapest V. ker.

A szakma iránt elhivatott szakácsokat keresünk a budapesti InterContinental  hotel konyhájába.
Jól felszerelt konyhába, szakmailag felkészült kollégákkal várunk, hogy a szakmai fejlődésed hosszútávon biztosítva legyen!

Feladatok:

  • Az ételek elkészítése a vezető séf utasításainak megfelelően
  • A munkaterület tisztán tartása, felügyelete
  • Az eszközök rendeltetésszerű használata, tisztán tartása
  • A munkafolyamatok megszervezése

Feltételek:

  • Szakács végzettség
  • Kulturált és fegyelmezett munkavégzés
  • Tapasztalat előny, de nem feltétel

Pályakezdős jelentkezését is várjuk!

Munkaidő:

  • Hétfőtől-vasárnapig a megbeszélt napokon: 8:00-16:00

Munkavégzés helye:

  • Budapest V. kerület

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!

    • Kelle Alexandra
    • 06 20 507 9299