Elfelejtett jelszó

Projektmenedzser

Az álláslehetőség megnevezése Munkavégzés helye
Projektmenedzser Budapest
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Budapest

Építő vagy építészmérnöki végzettséggel rendelkező releváns tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk budapesti partnerünkhöz.

Főbb feladatok, munkák:

  • Magasépítési projektek teljes körű menedzselése
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelőinkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, hatósággal
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrás szükségletek meghatározása
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • Előzetesen tervezett költségek tartása
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • A projektben résztvevők munkájának koordinálása
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntéselőkészítés
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítés igazolások alátámasztása
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (építőmérnöki vagy építészmérnöki)
  • FMV jogosultság előny
  • Agilitás, rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word, MS Project)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!

    • Kelle Alexandra
    • 06 20 507 9299