Elfelejtett jelszó

Londiner(csomaghordó)

Az álláslehetőség megnevezéseMunkavégzés helye
Londiner(csomaghordó)Budapest
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Budapest

VII. kerületi szállodába keresünk új munkatársat Londiner pozícióba.

Olyan érdeklődők jelentkezését várjuk, akiknek szenvedélye a vendéglátás. Segítőkész, vendégközpontú, jó kommunikációs készséggel rendelkező kollégát keresünk csapatunkba.

Főbb feladatok:

  • Vendégek köszöntése/fogadása, szobáikhoz való kísérése
  • Érkező és utazó vendégek poggyászainak mozgatása illetve megőrzése
  • Vendégek informálása a szálloda által kínált szolgáltatásokról, Budapest nyújtotta lehetőségekről
  • Szálloda szobák ismertetése a vendégekkel (szobai kulcs, mini bár, szobaszervíz, szobai széf, mosoda stb.)
  • Taxik, transzfer buszok rendelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Önállóság
  • Problémamegoldás
  • Jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit mi nyújtunk:

  • Rugalmas beosztás
  • Heti kifizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Változatos munka

Bérezés: nettó 1800 ft/ó (éjszakai műszak esetén: 1900ft/ra)
Alkalmi munkavállalóként, napi bejelentéssel
Önéletrajzokat a hr@multijobpro.hu email címre várjuk.

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!