Elfelejtett jelszó

Logisztikai asszisztens / beszerző

Az álláslehetőség megnevezése Munkavégzés helye
Logisztikai asszisztens / beszerző Budapest
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Budapest

Aktív angol nyelvtudással rendelkező kollégákat keresünk logisztikai asszisztens munkakörbe.

Feladatok:

  • Beszállítói rendelések rögzítése az ERP rendszerben, és a rendelések nyomon követése
  • Fuvarszervezés
  • Heti és havi riportok készítése
  • Készletrendezés, gondoskodik arról, hogy a rendszer béli és a tényleges raktári készlet összhangban legyen egymással
  • Belső osztályokkal történő együttműködés, hogy a rugalmas kiszolgálás folyamatos legyen
  • Beszállítói megrendelések karbantartása, kezelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Számlák ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • fiatalos környezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • utazási költségtérítés,

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!

    • Kelle Alexandra
    • 06 20 507 9299