Elfelejtett jelszó

Közbeszerzési munkatárs

Az álláslehetőség megnevezéseMunkavégzés helye
Közbeszerzési munkatársBudapest
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Budapest

A világ egyik vezető, orvosi megoldásokat gyártó vállalatának közbeszerzési munkatársakat keresünk rugalmas, napi 4 órás munkaidőben a XIII. kerületben található irodájukba.

Feladatok:

Részvétel a közbeszerzési eljárásokon való részvételhez szükséges folyamatokban:

  • kiírt ajánlatok napi figyelés
  • egyezetetés a területi képviselő kollégákkal
  • a közbeszerzéshez szükséges dokumentáció elkészítése
  • eljárások nyomonkövetése
  • EKR rendszer használata

Szerződések kezelése:

  • szerződés előkésztése
  • szerződések ellenőrzése
  • egyezetetés a kollégákkal / jogi képviselővel
  • iktatás

Elvárások:

  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Közbeszerzési eljárásokban való tapasztalat, jogi ismeretek
  • Szerződések kezelésével kapcsolatos tapasztalat
  • Egészségügyi területen szerzett közbeszerzési tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs képesség

A jelentkezéshez kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!

    • Hőgyes Nóra
    • 06 20 529 5892