Elfelejtett jelszó

Pénztáros – Bp. XI. ker.

Az álláslehetőség megnevezéseMunkavégzés helyeDíjazás
Pénztáros – Bp. XI. ker.Budapest XI. ker. 1.190 - 1.845,- Ft / óra
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Budapest XI. ker.
Díjazás
1.190 - 1.845,- Ft / óra

Kasszás munkatársat keresünk nemzetközi áruházlánc XI.kerületi élelmiszerboltjába!

Helyszín: Budapest, XI.kerület Fehérvári út

Feladatok:

  • vásárlók udvarias fogadása / kiszolgálása
  • pénztáros feladatok hibátlan elvégzése
  • felmerülő ad-hoc feladatok(áru pakolás/árufeltöltés) elvégzése

Téged keresünk ha:

  • pörgős, terhelhető személyiség vagy
  • szereted a változatos munkát
  • szívesen kipróbálnád magad kereskedelmi szférában
  • könnyen/gyorsan sajátítasz el új ismereteket

Tapasztalat nem szükséges, minden esetben betanulási lehetőséget biztosítunk!

Munkaidő: H-V, 13-21:30 óráig

Bérezés: nettó 1.190-1.845,- Ft/óra

Egészségügyi kiskönyv szükséges, de tudunk segíteni az elkészíttetésében.

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!

    • Szintai Adrienn
    • 06 70 386 5150