Elfelejtett jelszó

Digitális-konnektivitás terméktámogató munkatárs

Az álláslehetőség megnevezése Munkavégzés helye
Digitális-konnektivitás terméktámogató munkatárs Budapest
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Budapest

Piacvezető autóimportőr partnercégünk műszaki vevőszolgálatára műszaki beállítottságú kollégákat keresünk.

Feladatok:

  • gépjárművek online szolgáltatásainak (navigációs rendszer, multimédia, telefonos csatlakozás, gyári rendszerek, stb.) aktív támogatása, a felmerülő kérdések megválaszolás
  • kapcsolattartás a gyártók Konnekt részlegeivel, ügyfelekkel; bejelentések nyomon követése
  • ügyfélmegkeresések adminisztrációja, kiértékelések, elemzések készítése
  • intézkedési utasítások és megoldási javaslatok kidolgozása és kommunikálása a kereskedések felé

Elvárásaink:

  • felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki vagy gépjármű villamossági végzettség
  • megbízható számítástechnikai ismeretek
  • mobileszközök, digitális tartalmak, APP-ok iránti kiemelt érdeklődés
  • autóipar iránti érdeklődés, elkötelezettség
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés
  • aktív angol vagy német nyelvtudás

Foglalkoztatási forma:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős

    Kérdés esetén keresse kollégánkat!

    • Szentes Róbert
    • 06 20 999 3233