Elfelejtett jelszó

Bartender/Pultos V. kerület

Az álláslehetőség megnevezéseMunkavégzés helye
Bartender/Pultos V. kerületBudapest
Az álláslehetőség megnevezése
Munkavégzés helye
Budapest
A keresés lejárt.

Ha van némi tapasztalatod pultosként, nem idegen számodra a vendéglátás világa jelentkezz hozzánk!

Elegáns szállodák éttermébe keressük új kollégánkat bartender pozícióba.

Feladatok:

  • bárral kapcsolatos feladatok ellátása (töltés, előkészítés)
  • italkészítés- és kiszolgálás
  • munkaterület tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum fél éves bartender/pultos tapasztalat
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
  • pozitív, vendégorientált hozzáállás
  • igényes megjelenés

Amit mi nyújtunk:

  • rugalmas beosztás
  • heti kifizetés
  • igényes munkakörnyezet

Munkaidő: Hétfőtől Vasárnapig előzetes beosztás szerint

Bérezés: nettó 2300 Ft/óra

Alkalmi munkavállalói szerződéssel, napi bejelentéssel

Amennyiben érdekel a lehetőség, a “JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva tudsz pályázni.

Kérdés esetén keresse kollégánkat!